Godziny otwarcia: Pon - Pt 8.00 - 16.00

Obserwuj nas:

dlaczego warto?

Korzyści płynące z inwestycji w fotowoltaikę.

czyste powietrze

Fotowoltaika jest bezemisyjnym, odnawialnym źródłem energii. Ogniwa nie wydzielają żadnych szkodliwych związków, przez co są całkowicie bezpieczne dla otoczenia i środowiska.


szybki montaż

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest uzależniony od wielkości konstrukcji, lecz zazwyczaj trwa on od jednego do dwóch dni. Montaż obejmuje zamocowanie paneli oraz instalację inwertera w odpowiednim do tego miejscu.


oszczędności

Im większa instalacja, tym szybciej zaoszczędzisz. Średnia, typowa instalacja zwraca się w ciągu 7 lat w zależności od jej eksploatacji i zapotrzebowania klienta na prąd.


Własny prąd

Po okresie około 7 lat mamy prąd za darmo. Płacimy jedynie stały koszt rzędu około 12 zł/miesiąc, który jest opłatą za utrzymanie łącza z elektrownią. Gwarancja 80% wydajności na 25 lat zapewnia długi okres dostarczania energii.


Niezależność

Fotowoltaika zapewnia swobodę. Dzięki instalacji, podwyżki cen energii elektrycznej nie będą ciebie dotyczyć, przez co nie będziesz musiał się martwić o rosnące ceny prądu.


Energia na lata

Dzisiaj założona instalacja fotowoltaiczna będzie służyć przez lata. Zabezpiecz swoich bliskich w darmowe, stabilne i ekologiczne źródło odnawialnej energii. Zainwestuj w czystsze powietrze.

5 kroków działania z INTELI Energy

Bezpłatne doradztwo

Nie jesteś pewny czy fotowoltaika jest dla Ciebie? Masz wątpliwości, czy na pewno to się opłaca? A może masz pytanie natury technicznej, które wymaga odpowiedzi eksperta? Wypełnij poniższy formularz, a odpowiemy na wszystkie twoje pytania, a także przedstawimy wycenę instalacji dla Ciebie!

Zawarcie umowy

Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy dotyczącej montażu instalacji fotowoltaicznej. Zbieramy także wszelkie potrzebne informacje oraz wymiary, które pozwolą nam zaprojektować instalację specjalnie dla Ciebie!

Przygotowanie projektu technicznego

Nasz zespół projektantów przygotowuje indywidualny projekt dla każdego klienta. Naszym priorytetem jest wydajność instalacji - dobieramy optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się odnawialnym źródłem energii przez wiele lat!  

Montaż instalacji

Przystępujemy do montażu instalacji. W zależności od wielkości instalacji, realizacja zajmuje 1-3 dni. Nasze doświadczone ekipy ukończyły już wiele inwestycji, dzięki czemu szybko i bezproblemowo możesz cieszyć się darmową energią!

Przyłączenie do sieci elektroenergetycznej

Po ukończonym montażu pora na ostatni krok. Zajmiemy się formalnościami związanymi z elektrownią - dostarczeniem dokumentów, przyłączeniem do sieci oraz wymianą licznika. Od teraz możesz cieszyć się darmową energią oraz ochroną środowiska!

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmową wycenę

Dobro naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta z naszych usług. Dlatego też nie boimy się żadnych pytań dotyczących fotowoltaiki, a nasz zespół doradców chętnie odpowie na pytania naszych klientów! Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie pytanie związane z ekologicznym źródłem energii.