Godziny otwarcia: Pon - Pt 8.00 - 16.00

Obserwuj nas:

dlaczego warto?

Korzyści płynące z inwestycji w fotowoltaikę.

Podstawą oferty wśród usług naszej firmy jest montaż paneli fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w układaniu paneli fotowoltaicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie dostępnym na rynku. Produkty, z których korzystamy, zostały wykonane z największą troską o szczegóły, dzięki czemu każdy klient otrzymuje gwarancję na wiele lat. W naszej pracy staramy się łączyć sprawdzone metody z nowoczesnymi rozwiązaniami, przez co każdy wykonany przez nas montaż paneli fotowoltaicznych jest precyzyjny i profesjonalny.

czyste powietrze

Fotowoltaika jest bezemisyjnym, odnawialnym źródłem energii. Ogniwa nie wydzielają żadnych szkodliwych związków, przez co są całkowicie bezpieczne dla otoczenia i środowiska.


szybki montaż

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest uzależniony od wielkości konstrukcji, lecz zazwyczaj trwa on od jednego do dwóch dni. Montaż obejmuje zamocowanie paneli oraz instalację inwertera w odpowiednim do tego miejscu.


oszczędności

Im większa instalacja, tym szybciej zaoszczędzisz. Średnia, typowa instalacja zwraca się w ciągu 7 lat w zależności od jej eksploatacji i zapotrzebowania klienta na prąd.


Własny prąd

Po okresie około 7 lat mamy prąd za darmo. Płacimy jedynie stały koszt rzędu około 12 zł/miesiąc, który jest opłatą za utrzymanie łącza z elektrownią. Gwarancja 80% wydajności na 25 lat zapewnia długi okres dostarczania energii.


Niezależność

Fotowoltaika zapewnia swobodę. Dzięki instalacji, podwyżki cen energii elektrycznej nie będą ciebie dotyczyć, przez co nie będziesz musiał się martwić o rosnące ceny prądu.


Energia na lata

Dzisiaj założona instalacja fotowoltaiczna będzie służyć przez lata. Zabezpiecz swoich bliskich w darmowe, stabilne i ekologiczne źródło odnawialnej energii. Zainwestuj w czystsze powietrze.

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmową wycenę

Dobro naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta z naszych usług. Dlatego też nie boimy się żadnych pytań dotyczących fotowoltaiki, a nasz zespół doradców chętnie odpowie na pytania naszych klientów! Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie pytanie związane z ekologicznym źródłem energii.

5 kroków działania z INTELI Energy

Bezpłatne doradztwo

Nie jesteś pewny czy fotowoltaika jest dla Ciebie? Masz wątpliwości, czy na pewno to się opłaca? A może masz pytanie natury technicznej, które wymaga odpowiedzi eksperta? Wypełnij poniższy formularz, a odpowiemy na wszystkie twoje pytania, a także przedstawimy wycenę instalacji i montażu paneli fotowoltaicznych dla Ciebie!

Zawarcie umowy

Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy dotyczącej montażu instalacji fotowoltaicznej. Zbieramy także wszelkie potrzebne informacje oraz wymiary, które pozwolą nam zaprojektować instalację specjalnie dla Ciebie!

Przygotowanie projektu technicznego

Nasz zespół projektantów przygotowuje indywidualny projekt pod montaż fotowoltaiki dla każdego klienta. Naszym priorytetem jest wydajność instalacji - dobieramy optymalne rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się odnawialnym źródłem energii przez wiele lat!  

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Przystępujemy do montażu instalacji fotowoltaicznej. W zależności od wielkości instalacji, realizacja zajmuje 1-3 dni. Nasze doświadczone ekipy ukończyły już wiele inwestycji, dzięki czemu szybko i bezproblemowo możesz cieszyć się darmową energią!

Przyłączenie do sieci elektroenergetycznej

Po ukończonym montażu pora na ostatni krok. Zajmiemy się formalnościami związanymi z elektrownią - dostarczeniem dokumentów, przyłączeniem do sieci oraz wymianą licznika. Od teraz możesz cieszyć się darmową energią oraz ochroną środowiska!

Co jest ważne w naszej pracy?

Fotowoltaika jest branżą, która bardzo dynamicznie się rozwija. Każda firma zaangażowana w ten temat musi więc być na bieżąco z obecnym rozwojem technologicznym pod kątem fotowoltaiki. Obszerna wiedza jest absolutną podstawą w tej kwestii - wszelkie urządzenia, przewody i panele muszą być zamontowane oraz zabezpieczone w odpowiedni sposób. Szczegóły odgrywają tutaj niezwykle istotną rolę, dlatego konieczne jest zaangażowanie i precyzyjność podczas montażu paneli fotowoltaicznych, a później ustawiania i regulowania. Niezbędnymi umiejętnościami w naszej pracy są: analiza, obserwacja, precyzyjność i zdolności manualne. Dzięki obserwacji, możemy zauważyć szczegóły, które nakierują nas w jaki sposób powinniśmy wykonać usługę. Analiza pozwala nam na przewidywanie, jak zamontowane przez nas panele fotowoltaiczne będą się sprawdzały za kilka lat - co będzie miało na nie wpływ i jak można je zabezpieczyć. Precyzyjność - ponieważ chcemy zagwarantować naszym klientom sprawne i bezproblemowe działanie paneli przez wiele lat, bez konieczności kosztownych napraw. Poprawne działanie paneli fotowoltaicznych również wymaga precyzyjnego ich dostosowania do otoczenia. Zdolności manualne pozwalają przenieść wizję i projekt na konstrukcję, którą realizujemy. Wyczucie jest tutaj niezbędne, ponieważ nie wystarczy wiedzieć w jaki sposób coś powinno być zrobione - należy do tego dołożyć umiejętność wykonania tego zgodnie ze standardami.

Co zyskasz, dzięki współpracy z nami?

Główną zaletą naszej firmy jest dobrze wyważony stosunek jakości do ceny usługi. Jesteśmy pewni swoich umiejętności - nasz personel jest wykwalifikowany i profesjonalny, a ostatecznym potwierdzeniem rzetelności zespołu są pozytywne opinie naszych klientów i liczba dotychczasowych realizacji. Branża fotowoltaiczna jest bardzo rozwojowa, a my mamy świadomość, że cały czas należy się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia. Dlatego nawiązując z nami współpracę, możesz mieć pewność, że układanie paneli fotowoltaicznych będzie wykonane sprawnie, z użyciem najnowocześniejszych technologii i metod. Jesteśmy pasjonatami, co pozwala nam na maksymalne możliwe zaangażowanie w wykonywaną pracę. Każdy klient jest dla nas ważny, ponieważ mamy świadomość, że nasza praca to nie tylko wykonanie usługi. Zdajemy sobie sprawę, że to, co robimy przyczynia się do poprawienia jakości i komfortu życia naszych klientów, a także pomaga troszczyć się o środowisko naturalne, ograniczając produkcję spalin i innych szkodliwych związków.

Zlecając układanie paneli fotowoltaicznych naszej firmie, zyskujesz przede wszystkim:


  • precyzyjnie wykonany montaż paneli fotowoltaicznych;
  • długoletnią gwarancję jakości;
  • indywidualne podejście;
  • bezpieczeństwo energetyczne dla domu;
  • niesamowitą oszczędność na przestrzeni najbliższych dekad;
  • dobry stosunek jakości usługi do ceny.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży i jednocześnie jedną z wiodących firm na rynku Polskim. Każde zlecenie traktujemy z najwyższą troską - indywidualne podejście do klienta zapewnia nam odpowiednią renomę i zaufanie odbiorców na rynku. Jesteśmy wdzięczni za to, że możemy pomagać ludziom w usprawnianiu działania ich domostwa.

Gdzie działamy? Montaż paneli fotowoltaicznych.


Jeśli chodzi o montaż paneli fotowoltaicznych to działany na terenie całej Polski. Nie ograniczamy się jednak w tej kwestii. Nasza działalność opiera się na nieustannym rozwoju i poszerzaniu horyzontów. Wiemy, że jeśli chodzi o układanie paneli fotowoltaicznych, to zapotrzebowanie na tę usługę ciągle rośnie. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z okolicznych miast i wierzymy, że w przypadku każdej sytuacji jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące zarówno dla klienta, jak i dla nas. Chętnie podejmiemy się montażu paneli fotowoltaicznych, a w kwestii szczegółów współpracy, zapraszamy do kontaktu - ponieważ według nas komunikacja pozwala na osiągnięcie korzyści obu stron. Klienci, których interesuje układanie paneli fotowoltaicznych mogą się udać bezpośrednio do naszej siedziby i w rozmowie na żywo ustalić wszelkie szczegóły. Odpowiemy również na wszelkie pytania odnośnie paneli fotowoltaicznych, ponieważ najcenniejszym klientem jest klient świadomy. Pozwala to na nawiązanie współpracy opartej na jasnych i klarownych warunkach, gwarantujących satysfakcję wszystkim.